•  
 • Regulamin sklepu obowiązujący do 24.12.2014 r.

Regulamin sklepu obowiązujący do 24.12.2014 r.


Regulamin zakupów

 1. Sklep internetowy krsystem.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet oraz bezpośrednią sprzedaż w Krakowie przy ul. Karmelickiej. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę www.krsystem.pl. Właścicielem sklepu internetowego www.krsystem.pl jest firma:

  KR Systemy Informatyczne S.C. Piotr Gadzina Wojciech Kaczmarczyk Dawid Klimak
  ul. Karmelicka 20
  31-128 Kraków
  NIP: 6762349715
  Regon: 120479372

  wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej:

 • przez Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz pod nr NR/13148/2007

 • przez Wójta Gminy Iwanowice pod nr 1051/2007

 • przez Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka pod nr 10859/2008 1. Wszystkie ceny podane na stronie www.krsystem.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

 2. Wszystkie produkty wystawione w sklepie  www.krsystem.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 3. Na każdy sprzedany towar wystawiamy fakturę VAT lub paragon.

 4. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy podawanymi przy składaniu zamówienia.

 5. Możliwe są następujące formy płatności:

  • Za pobraniem - gotówką kurierowi, koszt brutto przesyłki:

  1.00 zł – 1500.00 zł: 29.90 zł

  1500.01 zł – 2500.00 zł: 35.50 zł

  2500.01 zł – 3500.00 zł: 39.90 zł

  3500.01 zł – 4500.00 zł: 45.90 zł

  4500.01 zł – 6000.00 zł: 56.90 zł

  6000.01 zł – 8000.00 zł: 69.90 zł


  powyżej 8000.00 zł: 111.00 zł

  • Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, paczka jest pakowana i wysyłana. Jeżeli pieniądze nie zostaną zaksięgowane w przeciągu 3dni (od wysłania maila z numerem konta) na koncie KR Systemy Informatyczne S.C. zamówienie zostanie automatycznie anulowane.Koszt dostawy kurierem przy przedpłacie na konto wynosi 19.50 zł brutto.Dostawa do paczkomatu 10 zł brutto.

  • Gotówką - przy odbiorze osobistym. Brak dodatkowych kosztów.

  • Raty CA - System Ratalny Credit Agricole. Koszt dostawy kurierem wynosi 19.50 zł brutto.
  • eRaty - System ratalny banku Santander. Koszt dostawy kurierem wynosi 19.50 zł brutto.
 6. Przy każdym towarze podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia do chwili skompletowania zamówionego towaru i przygotowania go do wysyłki. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.

  termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia (przygotowania przesyłki) + czas dostawy (przy przesyłce standardowej zazwyczaj 1-2 dni robocze, przy przesyłce ekspresowej - gwarantowana dostawa następnego dnia roboczego). Przesyłki ekspresowe są dostępne tylko do wybranych miejscowości. Klient otrzymuje przesyłkę zazwyczaj w ciągu 2-4 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

  W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

  Przesyłki są dostarczane firmą kurierską. W przypadku nie wywiązania się przez firmę kurierską z terminu dostawy, prosimy o zgłoszenie tego faktu obsłudze sklepu.

 7. Zamówienia złożone po godzinie 15.30 będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.                                                                                                                                                        

 8. Przy składaniu zamówienia Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep krsystem.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o, swoich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w sklepie krsystem.pl oraz potwierdzenia objęcia transakcji Programem Ochrony Kupujących (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).                                                                 

 9. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów lub na stronach internetowych producentów. W przypadku towaru posiadającego gwarancję firmy KR Systemy Informatyczne S.C. prosimy o kontakt z naszym działem serwisowym, (dane kontaktowe znajdują się w zakładce serwis).

 10. Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany sprzęt oraz o ewentualnych usterkach niezwłocznie poinformować sprzedawcę. Jeżeli towar był w momencie jego odebrania uszkodzony należy w obecności kuriera spisać protokół i uszkodzony towar wysłać za pośrednictwem UPS (tel. 801-900-877 , www.ups.com) na adres:

  KR Systemy Informatyczne S.C. - Serwis

  ul. Karmelicka 20

  31-128 Kraków.

  lub nie odbierać przesyłki.

 11. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu krsystem.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki (w przypadku zamówień realizowanych wysyłkowo) lub w momencie odbiory towaru bezpośrednio w siedzibie firmy (odbiór osobisty w sklepie).

 12. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie krsystem.pl. Złożenie zamówienia (oferty kupna) jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 13. Wszystkie monitory oraz matryce w laptopach są zgodne z klasą II normy ISO 13406-2, oto tabela  z przykładową ilością dopuszczalnych wadliwych pikseli w monitorach klasy II:

 

Panel

Rozdzielczość

Ilość pikseli

Dopuszczalna liczba błędów

typu 1

typu 2

typu 3

typu 1 lub 2 w klastrze

typu 3 w klastrze

15"

1024 x 768

768 432

2

2

4

0

2

17"-19"

1280 x 1024

1 310 720

3

3

7

0

3

20"-24"

1600 x 1200

1 920 000

4

4

10

0

4


 

     15. Zasady zwrotu towaru zakupionego przez Internet:

 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem lub załączyć do paczki ze zwracanym towarem.

 2. W celu usprawnienia obsługi, towary zwracane prosimy opatrzyć w numer zwrotu: RMA. Numer ten można uzyskać za pośrednictwem handlowca realizującego zamówienie. Numer RMA powinien być opisany w widocznym miejscu na przesyłce, ponieważ usprawni to całą procedurę zwrotu.

 3. Sprzęt zwracany zgodnie z pkt. 1, nie może nosić oznak użytkowania. Zgodnie z ustawą, zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrotowi nie podlegają, zgodnie z ustawą:

  1. otwarte nośniki programów komputerowych, nagrań audialnych lub wizualnych

  2. świadczenia o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu, lub ściśle związanych z jego osobą

 4. Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszelkie produkty/świadczenia, które otrzymał gratisowo, a/lub których warunkiem otrzymania lub otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego sprzętu.

 5. W sytuacji, gdy klient zdecyduje się na zwrot towaru a decyzję poprze pisemną deklaracją, oraz gdy zostaną w całości spełnione postanowienia pkt. 3, umowę kupna- sprzedaży uważa się za nie byłą i klientowi zostanie wystawiona faktura korygująca do dokumentu zakupu. Po odesłaniu przez klienta podpisanej kopii faktury korygującej zwrócona zostanie kwota stanowiąca wartość zakupionego sprzętu.

 6. Prawo odstąpienia od umowy, o którym mowa w pkt. 1, dotyczy także sprzedaży ratalnej, przy umowach zawieranych na odległość, zgodnie z warunkami umowy kredytowej.Ochrona danych osobowych

 1. Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu www.krsystem.pl, są przetwarzane przez KR Systemy Informatyczne S.C. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 46/5.
  Powierzone nam dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu:

  1. realizacji umowy

  2. jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.krsystem.pl

  3. wysłania przez firmę Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, na adres e-mail zdefiniowany w zamówieniu, jednorazowej ankiety dotyczącej programu "Zaufane Opinie" oraz potwierdzenia objęcia transakcji Programem Ochrony Kupujących (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).

 2. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

 3. Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania – po zalogowaniu na zwojek konto na stronie www.krsystem.pl , każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać.Więcej informacji na temat praw przysługującym klientom można uzyskać pod adresami:

 

http://konsument.gov.pl/files/ust_o_ochronie_niektorych_praw_konsumentow.pdf

 

http://www.mg.gov.pl/NR/rdonlyres/02CDFF11-4217-4078-A37A-240588C1EDBF/16575/Ust_o_szczegol_warunkach_sprzed_konsumenc_tekst_je.pdf


 

gazela_allegro.png

 
Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ